Tutvustus

 

Tohu korterelamud asuvad Pirita-Kosel, Maarjamäel, rohelises piirkonnas, vähese liiklusega tänaval, valdavalt eramutega hoonestatud piirkonnas. Viieminutilise jalutuskäigu kaugusel on Pirita ürgorg ja Kloostrimets, kus tervisespordi harrastamiseks on loodud head tingimused. Lähimad bussipeatused paiknevad Kose teel ja Vana-Narva maanteel, samuti 5 minutilise jalutuskäigu kaugusel, lähim suurem kauplus on Pirita Selver.

Arhitekt Janno Põldme poolt projekteeritud korterelamud on 2-3-korruselised. Korterelamute kandekonstruktsioonid ja korterite vahelised seinad on ehitatud raudbetoonist monteeritavatest kolmekihilistest välisseinaelementidest, mis tagavad elamutele pika kasutusea ja parema heliisolatsiooni. Korterid on suurte aknapindadega, funktsionaalsete ja kompaktsete planeeringutega ning kujundatud selliselt, et ka siseruumides viibides oleks elanikel võimalik nautida asukoha looduslikke eeliseid. Pea igal korteril on rõdu või terrass. Korterite siseviimistluses on kasutatud väga kvaliteetseid viimistlusmaterjale. Iga korteri juurde kuulub panipaik soklikorrusel ja parkimiskoht elamut ümbritseval territooriumil.

Tohu korterelamud on mõeldud nii lastega peredele kui ka kiire elutempoga inimestele, kellele  on oluline mugav ja kiire ühendus kesklinnaga.